Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Çankaya FK ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana sahalarda verdiğimiz mücadele isim değiştirse de amacımız hep aynıydı. Yetenekli ve futbola ilgili gençlerimize öncü olmak bizler için her zaman çok kıymetli oldu. Bir futbol tutkusundan öte, gelecek nesillere birer örnek olarak onların hayatında yer almak, gençlerin yeteneklerini keşfetmelerini sağlamak bizleri bu günlere taşıdı.

Gençlerimiz bizim geleceğimiz bu nedenle de onlara hak ettikleri şansı ve değeri verip gelişimlerini desteklemek en önemli hedeflerimizdendir. Dünyanın en korkusuz hayvanı bal porsuğu gibi hiçbir engelde yılmadan, hiçbir şeyden korkmadan kararlılıkla amaçlarımız ve kulübümüzün Türkiye’ye yakışır geleceği için çabalıyoruz.

Kazanmak da Kaybetmek de Bizim!

Kazanmak kadar kaybetmenin de önemli olduğunu bilerek çıktığımız her maçta hem kendimize hem takımımıza inanarak oynadık. İnandığımız ve uğrunda her gün çalıştığımız galibiyet için bizler tribünde, gençlerimiz ise sahada ter döktü. Teknik ekibimiz de oyuncu kadromuz da sonuç ne olursa olsun hep bir arada. İyi günde de kötü günde de desteğimiz asla azalmaz. Neden mi? Çünkü birlikte daha güçlüyüz! Çünkü Çankaya FK buna değer...

Çankaya Bir Başka!

Bu topraklar Atatürk önderliğinde cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı yer. Ülkemizin kalbinin attığı ilçenin ismini taşımanın ve kendi temellerimizi de tam burada atmanın gururunu en derinden yaşıyoruz. Gençlerimiz ve Türk futbolunun çok daha iyi seviyelere gelmesi için üzerimize düşen görevi layığı ile yerine getirmek için tıpkı büyüklerimizden öğrendiğimiz gibi azimle çalışmaya devam ediyoruz.

Bir Ankara Takımı

Ayazı ile ünlü Ankara’mızın azimli, çalışkan, örnek ve yetenekli futbolcular ile ününe ün katma yolunda her gün birer adım daha ilerliyoruz. İyi futbolcular ve aynı zamanda iyi insanlar yetiştirerek nesiller boyunca hem sahaların hem yüreklerin hem de Ankara’nın gözde takımı olma yolunda ilerleyeceğiz!

İleriye Doğru!

Geçici hayaller değil sağlam ve kalıcı bir tarih yazmak için buradayız. Ligleri tamamlarken her daim saygı duyulacak bir sırada olmak, Çankaya FK’nün gücünü göstermek ve ileriye yönelik sağlam adımlarla hedeflerimizi bir bir gerçekleştirmek için buradayız. Tesis olanaklarımızı ilerletecek gururla ev sahipliği yapacağımız tesisimize ve stadyumumuza sahip olmak için kararlılıkla adım atacağız. Hızla unutulacak, anlık başarılarla değil uzun vadeli planlarımızdaki başarılarımızla öne çıkacağız!

© 2022 - Parkway Agency